ГОЛОВНА ЩОРІЧНА ЗУСТРІЧ ФІНАНСОВИХ ЛІДЕРІВ УКРАЇНИ

29-30 жовтня 2019 р. в Києві відбудеться найочікуваніша бізнес-подія року - XVIII Форум Фінансових Директорів України. Це найбільший флагманський захід, який 17 років поспіль збирає найактивніших та найуспішніших CFO для обміну досвідом, обговорення кращих практик, побудови нових ділових відносин і підвищення професійного рівня. У 2018 року Форум відвідали 486 делегата, 80% з яких, топ-менеджери компаній-лідерів з різних галузей.

Глобальна нестабільність, невизначеність і стрімке зростання нових технологій призводять до радикальних змін у всіх сферах людської діяльності, і фінанси не є винятком. Розширюються компетенції і зона відповідальності фінансових керівників, змінюються пріоритети, зростають вимоги власників, тиск регуляторів та інших бенефіціаріїв, посилюються ринкові виклики. Крім вирішення традиційних завдань, від CFO сьогодні очікують знаходження нових драйверів прибутковості, підвищення корпоративної ефективності, впровадження нових технологій та управління ризиками.

Ці тенденції та ринкові тренди знайшли своє відображення в програмі і в цьому році, на Форумі будуть обговорюватися наступні актуальні теми:

СТРАТЕГІЧНІ РИЗИКИ: НЕСТАБІЛЬНІСТЬ, ЯК НОВА НОРМАЛЬНІСТЬ. Як фінансам слід готуватися до появи нових загроз, руйнівних технологій та "чорних лебедів". Кібербезпека і кібер-гігієна: Що повинен знати фінансовий директор?

ЧОМУ 70% ПРОЕКТІВ ФІНАНСОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЗАЗНАЮТЬ НЕВДАЧІ? Як створити та реалізувати дорожню карту, щоб досягти очікуваних вигод і цілей трансформації? Розвиток метрик і KPI's для діагностики "фінансового здоров'я".

CFO ЯК ДИДЖИТАЛ ЄВАНГЕЛІСТ. Майбутнє фінансової функції: від аналогових фінансів до цифрових.

СТРАТЕГІЇ ТА БІЗНЕС ПАРТНЕРСТВО: ЯК ПОБУДУВАТИ МІСТ МІЖ ФІНАНСАМИ І ОПЕРАЦІЯМИ? Як фінансисти можуть впливати на комерційні результати? Як виявити можливості зростання на поточному та нових ринках?

ЯК РАДИКАЛЬНО ЗМІНИТИ ПРОЦЕС ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ТА РОЗКРИТИ ПОТЕНЦІАЛ ВИКОРИСТАННЯ ДАНИХ.

ЯК ВБУДУВАТИ КОРПОРАТИВНУ ЕФЕКТИВНІСТЬ У СТРАТЕГІЮ?

РОЗВИТОК КОРПОРАТИВНОЇ КУЛЬТУРИ В УМОВАХ ЦИФРОВОГО ПОРЯДКУ ДЕННОГО.  Як сформувати командну культуру для підтримки продуктивних співробітників? Як досягти балансу між талантами і технологіями в умовах безперервних змін?

ФІНАНСУВАННЯ, ІНВЕСТИЦІЇ ТА ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ. Вікно можливостей вже відкрито, але вигляд за вікном трохи змінився: Залучення фінансування для операцій і підтримки зростання в сучасних умовах.

ТРАНСФОРМАЦІЯ КАЗНАЧЕЙСТВА ТА ТЕХНОЛОГІЇ. РОЗКРИВАЄМО ПОТЕНЦІАЛ ЗРОСТАННЯ ПРИБУТКОВОСТІ. Ліквідність і управління грошовими коштами: нові можливості.

УПРАВЛІННЯ ЗМІНАМИ В ФІНАНСАХ.

ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ. ЯК АВТОМАТИЗАЦІЯ ДОПОМАГАЄ ТРАНСФОРМУВАТИ ФІНАНСОВУ ФУНКЦІЮ. Хмарні рішення, електронний документообіг, автоматизація Procure-to-Pay процесів як важливі елементи зміни операційної моделі, цифрової трансформації, управління витратами.

ГОЛОВНІ ТЕХНОЛОГІЧНІ ТРЕНДИ: ВІД ЕВОЛЮЦІЇ ДО РЕВОЛЮЦІЇ. РОЗУМНІ ФІНАНСИ. Роботизація фінансової функції: Можливості та ризики. Як Big data дозволяє монетизувати предиктивний аналіз. AI vs RPA: На чому необхідно сфокусуватися CFO в 2019-2020? Як Blockchain вже сьогодні приносить прибуток? Штучний інтелект і автоматизація для розвитку ERP платформ.

БЮДЖЕТУВАННЯ З НУЛЯ, ЯК ЕФЕКТИВНА СТРАТЕГІЯ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ. Як ZBB впроваджує культуру витрат в організації. Ковзне планування vs класичне бюджетування.

ТРАНСФОРМАЦІЯ ФІНАНСОВОЇ ФУНКЦІЇ НА ПРАКТИЦІ. Внутрішня трансформація для підвищення прибутковості та управління ризиками. Загальні центри обслуговування і аутсорсинг, як ключ до скорочення витрат, збільшення прозорості, посилення контролю комплаенс -ризиків та етичних норм. Як обґрунтувати вибір моделі трансформації: централізація, оптимізація або аутсорсинг? Визначення вартості внутрішніх функцій. Досвід розвитку ЦСО в Україні.

УЧАСНИКІВ ФОРУМУ ОЧІКУЮТЬ ЗНАННЯ, КОМУНІКАЦІЇ ТА ЕМОЦІЇ, ТОМУ ЩО CFO FORUM 2019 'це:

40+ харизматичних доповідачів, які керують фінансами провідних компаній-лідерів. Вони поділяться знаннями та досвідом в ході презентацій, панелей, інтерв'ю на сцені та майстер-класів.

600+ делегатів, 2 дня необмежених можливостей для знайомств і особистого спілкування, участі в публічних дискусіях, а також продовження ділових відносин після закінчення заходу за допомогою Event app.

Унікальна подія, беручи участь в якій можна повною мірою відчути себе частиною шановного товариства фінансистів, яке розвивається і зростає з року в рік. Виключно на цьому Форумі і лише раз на рік є можливість приємно і з користю провести робочий час в найкрасивішому місці Києва, та насолодитися неповторним панорамним видом на місто, Андріївську церкву та Дніпро ..під час вечірнього прийому.

UKRAINIAN CFO FORUM 2019 ЦИФРАХ І ФАКТАХ

- 600+ делегатів
- 40 доповідачів та учасників панельних дискусій
- презентації, дебати лідерів думок, інтерв'ю на сцені та майстер-класи
- 3 паралельні потоки спеціалізованих конференцій
- 2 дня обговорень та необмежені можливості спілкування з колегами - професійними фінансистами.

Аудиторія Форуму: керівники і власники компаній, CEO, CFO, CSO, CIO, фінансові директори, заступники Голів правлінь з економіки та фінансів, віце-президенти з фінансів, директора з економіки, казначеї, керівники фінансових підрозділів, банкіри, страховики та консультанти.

Увечері на учасників чекає CFO Cocktail Party, найкращий час для неформального спілкування

РАННЯ РЕЄСТРАЦІЯ ВІДКРИТА, ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

доповідачі
партнери
Інформаційні Партнери
місце проведення
контакти