Як відомо, корупція стримує економічне зростання, зменшує добробут населення, руйнує вартість приватних активів і створює дисбаланси в соціальних системах. Опитування свідчать, що корупція залишається однією з головних проблем сучасної України. Більш того, навіть в країнах з розвиненою економікою, повністю подолати корупцію також не вдається. Це явище залишається в центрі уваги в усьому світі і вимагає узгоджених дій держави, бізнесу і громадян.

26 березня 2020 року в Києві відбудеться XI щорічний Форум «Корупція і корпоративне шахрайство». Цей захід має багаторічну історію та є центральною подією в своєму секторі. У 2019 року в ньому взяло участь 250+ представників провідних українських та міжнародних компаній.

Організатор Форуму: компанія FA Service.

Майбутній Форум є унікальною подією, оскільки розкриває питання боротьби з корупцією і шахрайством комплексно, з позицій ризик-менеджменту і комплаєнс, приділяючи особливу увагу інноваційним технологіям, правовим і етичним аспектам, та необхідності чесного, соціально відповідального ведення бізнесу.

Аудиторія Форуму: топ-менеджери, керівники підрозділів комплаєнс, внутрішнього контролю та аудиту, економічної безпеки, форензик, права, протидії шахрайству, HR, IT-безпеки, а також фінансові директори і ризик-менеджери.

Що очікує делегатів на Форумі 2020:

- 300+ учасників
- 2 паралельні потоки заходів
- 30+ професіоналів найвищого рівня: міжнародна команда спікерів із України, Франції, Польщі, Бельгії, Ізраїлю, Казахстану, Греції
- презентації, майстер-класи, дебати, панельні дискусії і можливість взяти участь в обговоренні найбільш актуальних питань.

Звертаємо увагу, що тільки до 27 грудня 2019 року існує унікальна можливість приєднатися до учасників заходу на найвигідніших умовах. Заповнюючи РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ прямо зараз Ви отримуєте 50% знижку на участь!

Зробіть свій професійний внесок у створення бізнес-середовища, вільного від корупції!

До зустрічі 26 березня 2020 в Києві!

доповідачі
місце проведення
контакти
<--!Envybox--> <--/!Envybox-->