FA SERVICE
Virtual Anti-Fraud Event
25-26 червня, 2020

XI щорічний Форум
КОРУПЦІЯ ТА КОРПОРАТИВНЕ ШАХРАЙСТВО
Протидія в умовах COVID-19

До Форуму залишилось:
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Як відомо, корупція стримує економічне зростання, зменшує добробут населення, руйнує вартість приватних активів і створює дисбаланси в соціальних системах. Опитування свідчать, що корупція залишається однією з головних проблем сучасної України. Більш того, навіть в країнах з розвиненою економікою, повністю подолати корупцію також не вдається. Це явище залишається в центрі уваги в усьому світі і вимагає узгоджених дій держави, бізнесу і громадян.

XI щорічний Форум «Корупція і корпоративне шахрайство. Протидія в умовах COVID-19» успішно завершив свою роботу 25-26 червня 2020 року. У зв'язку з епідеміологічною ситуацією в світі, захід із багаторічною історією, що зазвичай проходить в режимі офлайн, відбувся у новому онлайн форматі. Організаційні зміни ніяк не вплинули на перебіг Форуму. Всі виступи пройшли з активним діалогом з аудиторією. Учасники жваво ставили питання, а всі доповідачі охоче надавали практичні поради з актуальних тем.


Якщо Ви не встигли зареєструватися та прийняти участь у Форумі, Ви маєте можливість придбати матеріали та переглянути їх в зручний для Вас час.
Організатор Форуму: компанія FA Service.

В ході майбутнього Форуму питання боротьби з корупцією і шахрайством будуть розглянуті комплексно, з позицій ризик-менеджменту і комплаєнс. Особливу увагу в програмі буде приділено інноваційним технологіям, правовим та етичним аспектам, а також необхідності чесного, соціально відповідального ведення бізнесу.

Формат: Віртуальний Форум.

Цей формат дозволяє учасникам безпосередньо спілкуватися між собою та обмінюватися думками з усіма присутніми на Форумі, брати участь в дискусіях та в подальшому використовувати відеозапис заходу та презентації. Дистанційна участь також дозволяє суттєво зекономити час та гроші.

Аудиторія Форуму: топ-менеджери, керівники підрозділів комплаєнс, внутрішнього контролю та аудиту, економічної безпеки, форензик, права, протидії шахрайству, HR, IT-безпеки, а також фінансові директори і ризик-менеджери.
Доповідачі
Діляра
Кадермєєва

Старший менеджер
з внутрішнього аудиту, SCM
Сергій
Мартинов

CEO, MS Business Security Consulting Oy (Фінляндія)
Іван
Герасимович

Директор з ризиків та безпеки, Смарт-Холдинг
Олександр
Гафт

Директор із комплаєнса та ризиків у сфері ІТ, ICL Group (Ізраїль)
Всі доповідачі
Ключові питання:
1
Стратегічне партнерство контрольних служб. Як підвищити ефективність взаємодії
2
Інтегрована структура системи внутрішнього контролю
3
Ризики третіх сторін - головна загроза 2020
4
Tone at the Top: роль керівництва в побудові системи протидії шахрайству
5
Створення ефективної програми управління ризиками шахрайства в компанії
6
Кращі практики внутрішніх розслідувань
7
Еволюція моделі 3-х ліній захисту
8
Нові технології протидії корупції та шахрайства. Як дані, технології та автоматизація дозволяють вивести управління ризиками на новий рівень
9
Етика та антикорупційний комплаєнс: глобальні тренди та практичні приклади
Спонсори форуму
Інформаційні Партнери
До зустрічі в наступньому році!
Вул. Казиміра
Малевича, 86-Г

Київ, 03150, Україна
info@cfo.ua
Subscribe
Сайт www.cfo.ua керується
ТОВ «ФА Сервіс». Всі права на об'єкти інтелектуальної власності (включаючи торгові марки) та інформацію, розміщену на цьому сайті, належать ТОВ «ФА Сервіс» або використовуються на підставі ліцензійних угод з правовласниками.