FA SERVICE

Хто ми?

Оперуючи на ринку з 1997 року, компанія FA Service є визнаним лідером в сфері організації бізнес-заходів фінансової спрямованості в Україні. Через власні бренди ми допомагаємо компаніям та професіоналам розвивати бізнес, приймати більш обґрунтовані рішення, здійснювати прориви та зростати.
Наша мета
Надати клієнтам доступ до унікальних інсайтів та шанс вибудувати ланцюжок цінних зв'язків, що в подальшому дозволить забезпечити відчутні та стійкі результати в бізнесі.
800+
керівників провідних міжнародних компаній щороку приймають участь у наших форумах та конференціях.
20 +
років події збирають бізнес-еліту для обговорення актуальних питань та ринкових трендів
70 %
делегатів неодноразово приймали участь у наших заходах
Що ми робимо?
Ми створюємо події, які являють собою емоційно яскраву платформу для комунікацій та обміну знаннями між професіоналами. Наші саміти, форуми та конференції засновані на глибинному аналізі ринку, унікальному контенті, інсайтах експертів та видатних лідерів галузі. Зовсім не випадково, що змінюючись разом з ринком та зважаючи на потреби клієнтів, ці заходи стали локомотивом розвитку багатьох фінансових професій в Україні.
Наші події надихають учасників дієвими стратегіями, що допомагають відповідати мінливим очікуванням, створювати змістовні відносини та майбутнє з клієнтами. Інновації не відбуваються відразу. Презентуючи учасникам ринку передові практики та знання – створюємо цінність разом!
Що очікувати від
заходів
FA Service?
Зрозуміло, що головна цінність бізнес-заходів полягає в людях, які на них присутні. Незалежно від того, чи це проста зустріч з колегами по цеху, навчання у лідерів думок або пошук натхнення та нових ідей, бажано стати частиною професіональної спільноти , що допомагає знайти відповіді на будь-які питання. Будь то інтерактивне обговорення за круглим столом, панельна дискусія, майстер-клас або питання та відповіді один на один, у вас буде можливість отримати рішення, які ви шукаєте. Ви отримаєте цільові, нішеві можливості навчання протягом усього бізнес-заходу.
Якщо ви зацікавлені в якісній взаємодії та знаннях, які відповідають потребам вашого бізнесу, та у налагодженні зв'язків з вашими колегами, відвідування форумів FA Service - це найкраще, що ви можете зробити. Запрошуємо!
Напишіть нам
E-mail
ПІБ
Телефон
Текст повідомлення
Вул. Казиміра
Малевича, 86-Г

Київ, 03150, Україна
info@cfo.ua
Subscribe
Сайт www.cfo.ua керується
ТОВ «ФА Сервіс». Всі права на об'єкти інтелектуальної власності (включаючи торгові марки) та інформацію, розміщену на цьому сайті, належать ТОВ «ФА Сервіс» або використовуються на підставі ліцензійних угод з правовласниками.