FA SERVICE

Спонсорські можливості

Бізнес-заходи компанії FA Service - це найкращий спосіб встановити прямий контакт з керівниками провідних національних та міжнародних компаній. Приймаючи участь у будь-якій події, команда професіональних фахівців буде ретельно працювати для залучення необхідної аудиторії. Такий метод активності добре себе зарекомендував і вважається більш ефективним в порівнянні з традиційною рекламою. Окрім прямих контактів із зацікавленою та підготовленою аудиторією, ви отримуєте нагоду особисто познайомитися з потенційними клієнтами.
Якщо ви галузевий постачальник рішень, бажаєте продемонструвати свої продукти та технології, а також бажаєте отримати максимальну експозицію для вашого бізнесу – станьте партнером на конференціях FA Service. Наші заходи сприятимуть вигідно представити вашу компанії перед професійною та елітною аудиторією. Розвивайте глибокий діалог між лідерами та підвищуйте авторитет вашої компанії в галузі.

Кращий спосіб продемонструвати свій досвід, рішення та послуги для цільової аудиторії – це спонсорування бізнес-заходів FA Service.
Спонсорування подій – це:
1
позиціонування компанії-партнера як лідера галузі;
2
можливість презентації та реклами власних продуктів або послуг;
3
нетворкінг і контакти з представниками фінансових та інвестиційних кіл;
4
нові партнери для реалізації власних проектів;
5
можливість отримати інсайти від фінансових лідерів ринку та адаптувати власний продукт чи послугу відповідно до сучасних умов ринку.
Для обговорення умов та переваг співпраці у рамках бізнес-заходів FA Service та отримання Спонсорських пакетів зв'яжіться з нами: info@cfo.ua.

Якщо Ви бажаєте стати Інформаційним партнером зв'яжіться з нами: pr@ceosummit.ua або +38 096 225 4419 / 044 225 4419 для погодження умов співпраці.

Ми відкриті до будь-яких зустрічних пропозицій!
Вул. Казиміра
Малевича, 86-Г

Київ, 03150, Україна
info@cfo.ua
Subscribe
Сайт www.cfo.ua керується
ТОВ «ФА Сервіс». Всі права на об'єкти інтелектуальної власності (включаючи торгові марки) та інформацію, розміщену на цьому сайті, належать ТОВ «ФА Сервіс» або використовуються на підставі ліцензійних угод з правовласниками.